Feladatok

  • Rendelésfelvétel
  • Rendelés elkészítése, kiadása
  • Pénztár kezelése
  • Pult és az üzlet rendben- és tisztántartása
  • Áruátvétel

Elvárások

  • Élelmiszer-kereskedelemben és/vagy vendéglátásban jártasság előny
  • Pályakezdő is lehetsz, a betanítás alapos
  • Nem szükséges idegennyelv ismeret

Amit kínálunk

  • Nettó 450 000 Ft/hó + ebédpénz, egyéb bónuszok
  • Bejelentett foglalkoztatás, heti fizetés
  • Lojális és kedves vendégkör, fiatalos csapat
  • Nappali munka hétfőtől vasárnapig, nálunk nem kell éjszakázni!
  • Tömegközlekedéssel jól megközelíthető, ingyenes parkolás
  • COVID biztos megélhetés, folyamatos nyitva tartás

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

gourmet bistro

Jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal várjuk!
Cégnév: Bagetto Kft.