A hollandiai Provero Pharma, amely gyógyszeripari termékek gyártására és forgalmazására szakosodott, 15 éves tapsztalattal rendelkezik, megbízható és motivált termelő munkatársakat keres.

Helyszín: Schijndel, Hollandia

Munkakör

Gyártási alkalmazottként számos feladatért leszel felelős, a gyógyszerek töltésétől a megfelelő csomagolásig. A munka különböző gyártósorokon történik, így a terheléstől függően rugalmasan kell majd dolgozni különböző pozíciókban. Feladataid közé tartozik a táplálék-kiegészítők, a gyógynövények és a homeopátia csomagolása, valamint a gépek üzemeltetése, beállítása és tisztítása, minőségellenőrzés, ütemterv szerinti, megfelelő sorrendben és időben történő munkavégzés.

Bér

-21 év felett 13,68 € bruttó/óra

-béremelés 6 hónap után = 13,77€ bruttó/óra,  1 év után = 14,27 € bruttó/óra

-heti fizetés

Munkaidő

-csak reggeli műszak /heti 5 nap, hétfőtől szombatig/

-40 óra / hét

-lehetőség túlórákat dolgozni

Követelmények

– társalgási szintű angol nyelvtudás
– előző raktári vagy gyári tapasztalat előny
– megbízhatóság
– rugalmasság

Előnyök

-stabil, hosszú távú munka
-munkábajárás INGYENESEN
-INGYENES transzfer az eindhoveni repülőtérről a munkáltató irodájába
–munkaruhát és cipőt a munkáltató INGYENESEN biztosít
-holland munkaszerződés
-szállás a munkaadó által biztosítva-lehetőség 1 ágyas szobákra
-a munkáltató segítsége – segít minden regisztrációs kötelezettség teljesítésében Hollandiában

Cégnév: Universal Consulting
Kapcsolattartó: Universal Consulting Team