Feladatok

  • Projektirányítási feladatok ellátása budapesti és vidéki projekteken
  • Irányítja, összehangolja, ellenőrzi a szakági építőipari tevékenységet, kijelöli a dolgozók feladatait
  • Irodai és munkaterületi kapcsolattartás megrendelővel, alvállalkozókkal, kollégákkal
  • Vállalatirányítási rendszer használata
  • Naprakész adminisztráció
  • Együttműködés az alvállalkozókkal és kivitelező munkatársakkal.
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, alvállalkozókkal
  • Organizációs feladatok kezelése
  • Ütemterv készíttetése, ellenőrzése, nyomon követése
  • Egymásra épülő munkafolyamatok szervezése, irányítása
  • Terv és szerződés véleményezés, egyeztetés
  • Előkészítési folyamatok szervezése, irányítása
  • Teljesítésigazolások pénzügyi ellenőrzése, jóváhagyása, kiadása
  • Munkafolyamatok, munkanemek részekre bontása és összevonása a versenyeztetéshez és a szerződéshez beszerzővel közösen
  • Projekt és műszaki stratégiák kidolgozása és megvalósítása

Elvárások

  • Min. 3 év releváns munkatapasztalat
  • Főiskolai vagy egyetemi szakirányú végzettség (építőmérnök, építészmérnök)
  • E-napló gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Dinamikus, határozott személy irányítói vénával
  • Utazási hajlandóság, B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs képesség szóban, írásban egyaránt
  • Angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Építőmérnöki vagy építészmérnöki felsőfokú végzettség
  • FMV jogosultság
  • Fejlődés iránti töretlen elköteleződés
  • Standard folyamatok automatizálásában szerzett tapasztalat
  • Nyitottság az új megoldásokra
  • Stratégiai gondolkodás

Amit kínálunk

  • Folyamatos képzési lehetőség
  • Változatos munka
  • Céges telefon, laptop
  • Benzintámogatást, felmerülő igény szerint akár céges autó
  • Versenyképes jövedelem
  • Barátságos, modern munkakörnyezet, fiatal, elkötelezett csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
Cégnév: Stratos Magasépítő Zrt.