Nemzetközi projektekben való közreműködésre várunk 12 fős csapatunkhoz új munkatársat Projektmenedzser pozícióba részmunkaidőben, belvárosi irodánkba.

Feladatok

  • Rábízott projektek nyomon követése, ellenőrzése, átadása a vezetőjének, oktatása
  • Költségek, számlák áttekintése, szerződések teljesítésének figyelemmel követése
  • Jelentések készítése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások

  • Megoldáskereső hozzáállás
  • Kiváló problémafelismerő- és megoldó készség, együttműködő képesség
  • Megfelelő szervezői készség
  • Önálló munkavégzés, de csapatban is megállod a helyed
  • Jó kommunikáció, precizitás, lelkiismeretesség
  • Nem gond, ha egyszerre több projekten kell rajta tartanod a szemed

Előnyök

  • Hasonló munkakörben megszerzett tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés

Amit ajánlunk

  • Home office lehetőség
  • Nemzetközi, stabil háttér
  • Versenyképes bérezés
  • Innovatív, magas szintű szakmai munkavégzés

Munkavégzés helye

Magyarország, 1055 Budapest

Bér

500000 Ft / Havonta (Nettó)

Cégnév: Melon HR Technology Kft.