Projektmenedzser

Leírás

Dinamikusan fejlődő, kereskedelmi partnerünk részére keresünk projektmenedzser kollégát a következő feladatok ellátására:

Feladatok

  • Projektekhez kapcsolódó – akár Magyarországon kívüli – jogi környezet feltérképezése, elemzése, szükséges módosítási javaslatok elkészítése, indoklása
  • Projekt-terv készítése (az elvégzendő feladatok konkrét ütemezése, a kockázatok felmérése, elemzése és kiküszöbölése)
  • Projektek teljes körű koordinálása
  • Ajánlatok bekérése,
  • Költségkalkuláció, kimutatások készítése
  • Költségvetés folyamatos nyomon követése
  • Hatóságokkal, egyéb szervekkel való kapcsolattartás
  • Szerződések elkészítése,
  • Teljes projektdokumentáció elkészítése, nyilvántartása.
  • Jelentések elkészítése

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági, marketing vagy külkereskedelmi végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • MS Office
  • Kiváló kommunikációs- és szervező készség,
  • Önálló, felelősségteljes, pontos munkavégzés
  • Nemzetközi jog ismerete előnyt jelenthet
  • B kategóriás jogosítvány megléte előnyt jelenthet

Amit kínálunk

  • Támogató munkakörnyezet
  • Változatos feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Miskolc

Cégnév: Trenkwalder Kft