A Vodafone Magyarország Zrt. elnyerte már az év Legjobb Munkahelye Díjat, a Mensa HungarIQa megmérettetésén az Év Intelligens Vállalatának bizonyult, valamint több szektort vizsgáló kutatási eredmények bizonyították, hogy náluk a legjobb ügyfélnek lenni.

Csatlakozz és légy részese ezeknek a sikereknek!

Feladatok:

  • A Project Managerek és Biztonsági mérnökök napi munkájának támogatása
  • Kapcsolattartás a Stakeholderekkel
  • Adatok begyűjtése, normalizálása, alakítása, validálása és rendszerezése
  • Közreműködés a meetingek és review-k szervezésében
  • Dokumentumok, riportok készítése és frissítése

Elvárások:

  • Érvényes nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • MS Office programok (kifejezetten Excel) haladó szintű ismerete

Munkaidő

  • Heti 24 óra (3 teljes munkanap)
  • 9:00 és 17:00 óra közötti munkavégzés

Amit kínálunk

  • Bruttó 1874 Ft/óra
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • 2025. februárig szóló munkalehetőség
  • Hibrid munkavégzés

Előnyt jelent:

  • IT környezetben szerzett tapasztalatok

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, amelyet a lenti űrlap kitöltésével és pdf formátumú önéletrajz feltöltésével tehetsz meg.
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet