A munkakör célja:

a vállalat által kivitelezett, felettese körébe tartozó projektek bonyolításának irodai támogatása, illetve aktív közreműködés, a projekt sikereinek és elvárt minőségi normák biztosításában.

Feladatkörök:

  • Projektinformációk begyűjtése.
  • Projekt dokumentáció áttanulmányozása és frissítése.
  • Anyaggyűjtés kiviteli tervek alapján.
  • Beépítendő anyagok egyeztetése és versenyeztetése.
  • Beszállító kiválasztásban való közreműködés.
  • Megrendelt anyagok nyomon követése.
  • Anyagok megrendelése és kiszállítása határidőre.
  • Kapcsolattartás főépítésvezetővel és építésvezetővel.
  • Kapcsolattartás a raktárral, termékek és kiszállítások tekintetében.
  • Projektekkel kapcsolatos teendők elvégzése.
  • Szakhatósági hozzájárulások és engedélyek beszerzésében való közreműködés.
  • Átadási dokumentáció összeállítása.

Munkavégzés helye: Budapest, XXIII. kerület

Elvárások:

Téged keresünk ha rendelkezel:

  • Középfokú épületgépészeti szakirányú végzettséggel,
  • Minimum 2 év hasonló területen szerzett tapasztalattal,
  • AutoCAD ismerettel,
  • Kiváló szervezőképesség és hatékony problémamegoldó képességgel,
  • Magas együttműködési készséggel.

Egyéb információ az állásról:

Ügyfelünk az elmúlt több mint húsz évben országszerte és alkalmanként külföldön is végezte mérnöki szolgáltatásait és lett ezzel a magyarországi épületgépészeti piac meghatározó kivitelezőinek megbízható partnere. A kezdetekben épületgépészeten belülszellőzéstechnikai és hidraulikai mérésekkel valamint kisebb szereléseket végeztek. A profil később kiegészült zajméréssel, ipari szellőző berendezések speciális méréseivel, valamint tervezők, műszaki ellenőrök felkérésére történő ellenőrző mérések és szakvélemények készítésével.

Cégnév: Randstad Hungary Kft.
Kapcsolattartó: <p><span style="font-weight: 400;">Amit kínálunk:</span></p> <ul> <li><span style="font-weight: 400;