Feladatok

  • Műszaki ajánlatok kidolgozása
  • Projektek koordinálása
  • Külföldi szállítókkal és belföldi vevőkkel való műszaki egyeztetés
  • Belföldi és külföldi továbbképzéseken való részvétel
  • Helyszíni felmérések, tanácsadás, szerelésvezetés Magyarország területén
  • Szerviz technikus és külső partnerek koordinálása és műszaki támogatása
  • Kapcsolattartás a nemzetközi csapattal, alkatrész rendelések
  • Heti 2-3 kiszállás helyszínre Magyarország egész területén

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Automatizálási / villamosmérnöki / mechatronikai végzettség előnyt jelent
  • Angol nyelv kommunikációképes ismerete,
  • "B" kategóriás vezetői engedély
  • Tanulási készség
  • Önálló munkavégzés, csapatszellem
  • Cél- és megoldás-orientált gondolkodásmód

Amit kínálunk

  • Fejlett nemzetközi ipari technika megismerése
  • Versenyképes juttatások
  • Biztos munkahely – 30 éve Magyarországon
  • Dinamikus csapat
  • Céges autó, telefon és laptop
  • Jól felszerelt iroda és műhely
  • Változatos munkakör
  • Cafetéria
  • Éves bónusz

Céginformáció

Budaörsi székhelyű, területén piacvezető cég PROJEKT MÉRNÖKÖT keres akár azonnali kezdéssel.
Területünk a vegyipar, gyógyszer- és élelmiszeripar, partnereink a szegmens minden területén megtalálhatók.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: DIVERSEY KFT.