Harman Becker Kft.

Projekt mérnök (Launch mérnök)

Feladatok:

  • Vevői igények alapján a gyártás és gyártási kapacitás tervezése
  • Mintagyártások kezelése, mintagyártási riport elkészítése
  • Ciklusidő folyamatos felmérése és javításában való részvétel
  • Projekt struktúra megtervezése és létrehozása SAP-ban (támogató funkció)
  • SW és kisebb HW bevezetéséhez projekttervek készítése, amely magába foglalja az időtervet is
  • Layout tervezés új berendezésekkel, eszközökkel. Meglévő layout áthelyezésének koordinálása.
  • A gyártási folyamat tervezése és optimalizálása (fő szempontok a minőség, kapacitás, ergonómia)
  • Az új projektekhez tartozó berendezések és eszközök beszerzése, beszerzésének koordinálása
  • Projektek tervezése, vezetése és végrehajtása
  • A berendezések telepítésének és üzembevételének koordinálása (gépfelszabadítással)
  • Termelési kísérletek koordinálása, folyamatos fejlesztésekben való részvétel
  • Projekttervek készítése a meglévő termékek és folyamatok áttelepítéséhez
  • A termék és folyamatváltozások nyomon követése, változtatások és javító intézkedések bevezetése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Magabiztos kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Valamilyen vállalatirányítási rendszer ismerete (preferáltan SAP mérnöki és termelési moduljai)
  • Rugalmasság, kreatív gondolkodás, önálló munkára hajlandóság
  • Meggyőzőképesség, határozott fellépés

TÉGED KERESÜNK A CSAPATUNKBA, HA

  • Elektronikai vagy autóipari gyártóterületen szerzett több éves szakmai tapasztalattal rendelkezel

Amit kínálunk

  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködhetsz a világ legnagyobb autógyártóival
  • Versenyképes juttatási csomagot biztosítunk számodra
  • Home office lehetőséggel is élhetsz
  • Lakhatási/letelepedési támogatást adunk, ha más lokációból érkezel hozzánk
  • Folyamatos szakmai tréningeken vehetsz részt
  • Karrier és fejlődési lehetőségeket biztosítunk
  • Dolgozói kedvezményt kapsz a HARMAN (JBL®, AKG®, HARMAN Kardon®) termékekre

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük csatolja önéletrajzát.
Cégnév: Harman Becker Kft.