Feladatok

A kereskedelmi executive igazgató mindennapi munkájának támogatása, a retail értékesítéshez kapcsolódó projektek koordinálása a vállalat üzleti és értékesítési stratégiájával összhangban.
  • Vezetői prezentációk, kimutatások, elemzések, üzleti összefoglalók és kommunikációs anyagok készítése.
  • Meeting memok készítése, feladatok és határidők rögzítése, nyomon követése.
  • A teljes retail értékesítés vezetői csapathoz kapcsolódó feladatok határidejének követése, naptárbejegyzések és emlékeztetők küldése.
  • Megbeszélések és partnertárgyalások szervezése és menedzselése.
  • Belső használatú rendszerek karbantartása, fejlesztési igények átadása rendszerekre, folyamatokra vonatkozóan.
  • Rendezvényekhez, ügyfelekhez és belső működéshez kapcsolódó marketing együttműködés támogatása.
  • Részvétel és koordináció az igazgatósághoz tartozó projektben.
  • A kereskedelmi executive igazgató aláírási jogköréhez tartozó engedélykérések, dokumentumok aláírásának kezelése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel gazdasági területen
  • Hasonló feladatkörben, vagy értékesítés támogatásban szereztél tapasztalatot
  • Barátságos és lendületes személyiség vagy, előremutató ötleteidet vannak
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képességed van, gyorsan és könnyen reagálsz új helyzetekre
  • Magabiztosan beszélsz angolul
  • PowerPoint és egyéb irodai alkalmazások magabiztos, felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Outlook stb.)

Előnyt jelent

  • Energiapiaci tapasztalat

Amit kínálunk

  • Egyedi tapasztalatra tehetsz szert
  • Szakértők segítségével mélyítheted el tudásodat az energia szektor területein
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai munkát, változatos feladatokkal,
  • Folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőséget,
  • Változatos szakmai és csapatrendezvényeken vehetsz részt
  • Magasszínvonalú, összetett juttatási csomagot kínálunk
  • Új, modern kialakítású irodában dolgozhatsz

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Masszázs

Céginformáció

A MET Central Europe a svájci központú MET Csoport tagjaként a régiós energiakereskedelem és energiahatékonysági megoldások területén működik Magyarországon, Horvátországban, Szerbiában, Szlovákiában és Ukrajnában.
Cégnév: E2 Hungary Zrt.