Feladatok

  • Folyamatmenedzsment:
    • Vállalat belső folyamatainak feltérképezése, „AS-IS” állapot felmérése és az esetleges kritikus pontok meghatározása
    • Fejlesztési javaslatok készítése a „TO-BE” állapotra vonatkozóan, hatékonyság növelése, folyamatok optimalizálásában, automatizálásában (RPA) közreműködés
    • Napi működéshez szükséges folyamatok elkészítése, kialakítása, dokumentálása (folyamatábrák, folyamatleírások, stb.)
    • Folyamatokhoz kapcsolódó hatékonyság mérésének kidolgozása
    • Folyamatkatalógus létrehozása
    • Folyamatokhoz kapcsolódó szabályzatalkotásban és bevezetésben való aktív részvétel
    • Folyamatok és szabályzatok közötti összhang megteremtése
    • Szoros együttműködés a társosztályokkal

  • Projektmenedzsment:
    • Projekt scope definiálása
    • Projekt feladatainak és ütemezésének megtervezése, adminisztrálása (projektterv készítése): költségvetés, erőforrások és határidők tervezése, a projekthez kapcsolódó kockázatelemzés és -kezelés készítése
    • A futó projektek folyamatos monitorozása, koordinálása, stakeholder management
    • Projekthez kapcsolódó belső és külső kommunikáció összefogása

  • Üzleti elemzés (Business Analyst):
    • Üzleti igények és specifikációk értelmezése (folyamatábrák, modellek), egyeztetése és elkészítése
    • Funkcionális és technikai specifikációk, folyamatleírások, teszt forgatókönyvek készítése
    • Fejlesztések tervezésében való részvétel, megvalósítás koordinálása (funkcionális specifikációk, use case-ek és user story-k készítése)
    • Szakmai kapcsolattartás külső szállítókkal és az üzleti területekkel
    • Szállítók kiválasztásában való részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Van legalább 3 év folyamatmenedzsment/ projektmenedzsment vagy egyéb releváns területen szerzett szakmai tapasztalatod
  • Előnyt jelent, ha korábbi tapasztalataid során volt már lehetőséged részt venni nagyobb volumenű projektek vezetésében, koordinálásban, például új termék vagy rendszer bevezetéséhez kapcsolódóan, vagy komplex teljes céget érintő folyamatok feltérképezésében, fejlesztésében, dokumentálásában
  • Ismered a projektmenedzsment és folyamatmenedzsment módszertanokat és tisztában vagy a folyamatmodellezési standardokkal (BPMN 2.0)
  • Felsőfokú angol nyelvtudásod írásban és szóban is magabiztosan használod
  • Rutinos felhasználója vagy az Microsoft Office programoknak (MS Visio, MS Project)
  • Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel: az összetett folyamatokat, megoldásokat érthetően és hatékonyan tudod kommunikálni minden érdekelt fél irányába
  • Csapatjátékos vagy: könnyen megtalálod a közös hangot kollégákkal és vezetőkkel egyaránt
  • Kritikus, stratégiai gondolkodásmód és erős analitikus szemlélet jellemez
  • Proaktív vagy, eredményorientált és agilis

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • SZÉP kártya és teljesítményarányos jutalom
  • Heti 2 nap home office lehetőség
  • Céges telefon és laptop
  • Támogató vezető és csapat. Ha kíváncsi vagy, kivel fogsz együtt dolgozni, nézz rá Baricza Milán (Operations Director) szakmai profiljára.
  • Stabil vállalati háttér, számos díjjal elismert kiemelkedő, innovatív szakmai teljesítmény
  • Kutya- és még inkább munkavállaló-barát iroda, ahol kiemelt figyelmet fordítunk kollégáink jóllétére (egészségbiztosítás, ingyenes cross-fit edzések, csapatépítő programok, gyümölcs, kávé, stb.)

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Játéksarok

Céginformáció

A CPI Property Group egy nemzetközileg elismert ingatlanfejlesztő és beruházó cég a közép-európai térségben. Projektjeink szinte az ingatlanfejlesztés teljes vertikumát felölelik, az "A" kategóriás irodaházaktól, kiskereskedelmi projekteken át a hotelekig. Magyarországon több, mint 650.000 négyzetméter alapterületű, közel 1,4 milliárd euro összértékű ingatlanportfólió kezelését látjuk el, a hazai ingatlanpiac egyik vezető befektetője és fejlesztője vagyunk. Kiemelten fontos számunkra a fenntartható és környezetbarát megoldások, innovatív technológiák alkalmazása.
Ha szívesen részt vennél cégünk folyamatainak fejlesztésében, működtetésében, csatlakozz hozzánk!

Ha felkeltettük érdeklődésedet, küldd el nekünk önéletrajzodat a jelentkezem gombra kattintva!
Cégnév: CPI Hotels Hungary Kft.