Prohuman állás

Feladatok:

  • Kölcsönzött munkavállalók személyügyi anyagainak pontos kezelése
  • Munkaviszonnyal kapcsolatos adminisztráció határidőre történő ellátása
  • Napi kapcsolattartás a kölcsönzött munkavállalókkal, illetve a partnerekkel
  • Szoros együttműködés a bérszámfejtő, pénzügyi, valamint a toborzási csapattal
  • Szabadságok, táppénz, utazási költségtérítések és egyéb elszámolandó tételek feldolgozása
  • Bérszámfejtés előkészítése, adminisztrációja
  • Toborzási-kiválasztási folyamatokban való aktív részvétel
  • Riportálás a vezetőség felé (heti, havi és ad hoc jellegű riportok)
  • Jelöltek felkutatása/szűrése adatbázisokban, hirdetések útján
  • Egyéni és csoportos interjúk szervezése és lebonyolítása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Munkaügyi feladatok ellátásában szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Proaktív, dinamikus, eredményorientált személyiség

Amit kínálunk:

  • Magyarország piacvezető HR szolgáltató cége által nyújtott stabilitás, infrastruktúra és szakmai know-how
  • Támogató és megbízható szakmai környezet, stabil vállalati háttér
  • Változatos feladatok,
  • Fejlődési, előre lépési lehetőség, folyamatos szakmai fejlesztés (belső képzések)
  • Komplex juttatási csomag (alapbér, teljesítmény alapú ösztönző, cafeteria)
  • Hosszú távú munkalehetőség

Cégnév: Prohuman Kft.