Feladatok

  • HPLC tartalmi és szennyezés vizsgálati módszerek fejlesztése
  • Spektrofotometriás tartalmi vizsgálati módszerek fejlesztése
  • A fejlesztési készítmények stressz stabilitási vizsgálata hatóanyagtartalom és/vagy szennyezés szempontjából
  • A vizsgálat dokumentálása GMP előírások szerint
  • Raktáron lévő vegyszerek és minták nyilvántartásának vezetése
  • Vizsgálati jegyzőkönyvek vezetése, mérési előiratok készítése magyar és angol nyelven
  • A módszerfejlesztés végén riport készítés
  • Szakirodalom kutatás (legalább középfokú angol nyelvtudás)

Elvárások

  • Okleveles vegyész, vegyészmérnök (legalább MSc fokozat) vagy gyógyszerész végzettség
  • Tényleges angol nyelvtudás (legalább középfokú, szóban és írásban)
  • Legalább 1-3 éves tapasztalat
  • Gyógyszeriparban szerzett analitikai, illetve elválasztástechnikai munkatapasztalat (HPLC)
  • Egyéni, precíz munkavégzésre való képesség

Előnyt jelent

  • Szilárd-fázisú analitikában való jártasság (termoanalitika, szemcseméret analízis)
  • Műszeres analitikai tapasztalat
  • QbD szemléletű fejlesztési tapasztalat
  • GMP környezetben szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem mellett cafeteria juttatás

Munkavégzés helye: ExtractumPharma zrt. laboratórium, Berlini Park – 1043 Budapest, Berlini u. 47-49.

Kérjük, hogy a magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát 2024. szeptember 30-ig a "Jelentkezem" gombra kattintva legyen szíves eljuttatni.