Feladatok

Nehézipari területen jól működő cégünk keres egy belevaló PR-marketing managert, aki tudja milyen fontossággal bír egy cég kommunikációja. Aki szereti és vérében van a kommunikáció, ami az élet alapja. Átveszi, megérti a cég vízióját és célját. Felelősséget vállal a cél elérésért és a szükséges feladatokat elvégzi. A jelenleg is működtetett kommunikációs csatornákat átveszi, működteti és felügyeli.

• Kommunikációs csatornák működtetése és felügyelete
• Marketingstratégia kidolgozása
• Online és offline megjelenések tervezése, ütemezése
• Közösségi kampányok tervezése, lebonyolítása
• Statisztika heti és havi vezetése és leadása
• Nyomdai kapcsolattartás
• Kreatív anyagok szerkesztése
• Tartalomgyártás és szerkesztés
• Hírlevélküldő kezelése
• Rendezvények szervezése és lebonyolítása
• Játékok szervezése
• Kapcsolattartás partnereinkkel (e-mail, telefon és online felületeken)

Elvárások

• Minimum középfokú végzettséggel rendelkezik.
• Profin kezeli az asztali PC-t
• Képes az önálló munkavégzésre
• Az írásban kiadott feladatait határidőre elvégzi és leadja
• Kiváló kommunikációs képesség jellemzi
• Gyorsan, szívesen tanul, mind PR-marketing és szakmai területen

Előnyt jelent

• PR videók szerkesztésében / vágásában szerzett tapasztalat
• Gyors kreatívok szerkesztésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

• Családias és profi munkakörnyezet / otthoni munkavégzés lehetősége
• Laptop
• Mobiltelefon
• Versenyképes jövedelem
• Rugalmas munkaidő

Céginformáció

24 éve működő cégünk hegesztés- és vágástechnikai szakmai megoldásokat ad partnereink részére annak érdekében, hogy a termelés hatékonyságát, termékük minőségét javítsuk. Ehhez biztosítunk stabilan működő felhasználóbarát gépeket, előkészítési, hegesztési és utómunkálati feladatokra. Szolgáltatásainkkal és szervízzel a támogatjuk partnereinket, hogy eszközei mindig kifogástalanul és gazdaságosan üzemeljenek.
Cégnév: Syrius-Tech Kft.