Feladatok

  • Tartalomstratégia készítése és megvalósítása
  • Kommunikációs csatornáink kezelése – social media, website, blog, PR anyagok, brosúrák, hírlevél tartalmak
  • Projektmenedzsment – párhuzamosan más-más fázisban futó feladatok, projektek követése
  • Marketing stratégia létrehozása és megvalósítása
  • Marketingtevékenység eredményességének nyomon követése, statisztikák, kimutatások készítése
  • Riportok készítése és riportálás a menedzsment felé

Elvárások

  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Legalább 3 éves tapasztalattal rendelkezel marketing területen
  • Önállóság, proaktivitás és kreativitás jellemez
  • Gyors, rendszerező gondolkodás, problémamegoldó képesség
  • Felhasználó szintű excel és outlook kezelés

Előnyt jelent

  • Online hirdetések kezelésében szerzett tapasztalat
  • Grafikai szoftverek használata
  • SEO tapasztalat

Amit kínálunk

  • Támogató, jó hangulatú légkör és csapat
  • Versenyképes fizetést
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Azonnali kezdés

Céginformáció

Megoldás-orientált cégként külföldi designer bútorok színes termékpalettáját hozzuk el Magyarországra. Több évtizedes múlt, számtalan hazai és nemzetközi projekt kötődik nevünkhöz: hotelek, éttermek, kávézók, irodák. Hisszük, hogy munkánk nem pusztán bútorforgalmazás.

Ne habozz, küldd el nekünk a fényképes önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Cégnév: BASIC COLLECTION Kft.