Feladatok

  • beérkezett áru mennyiségi és minőségi utóellenőrzése
  • árufeltöltés raktári polcokra
  • adminisztrációs feladatok ellátása
  • hűtős áru kezelése
  • raklapos termékek mozgatása
  • PDA-val történő polcfeltöltő bizonylatok pontos vezetése
  • raktári rend és tisztaság fenntartása
  • leltározásban történő aktív részvétel
  • készletgazdálkodó program használata
  • eltérések kezelése, hibaelemzésben való aktív részvétel
  • targonca műszaki állapotának rendszeres ellenőrzése, nyilvántartás vezetése
  • áruházi folyamatokban történő részvétel

Elvárások

  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány (3312,3324)
  • Precíz, lelkiismeretes, segítőkész hozzáállás
  • Jó kommunikációs készség
  • min. 1-3 éves árufeltöltésben töltött gyakorlat
  • Érvényes erkölcsi bizonyítvány (sikeres felvételt követően, utólag is benyújtható)
  • informatikai tudás készségek
  • monotonitás tűrés
  • önálló, alapos, körültekintő munkavégzés
  • megbízhatóság

Előnyt jelent

FMCG területen szerzett munkatapasztalat előny

Amit kínálunk

  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony
  • pontos, kiszámítható bérfizetési morál
  • stabil, megbízható háttér
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • piacképes juttatás
  • változatos, érdekes munka
  • támogató csapat
  • kedvezményes vásárlási lehetőség termékeinkből

Céginformáció

Dinamikusan fejlődő, 30 éves szakmai múlttal rendelkező, magyar tulajdonú,
stabil gazdasági hátterű kereskedelmi cég keresi munkatársát.

Jelentkezés magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal a pozíció megnevezésére való hivatkozással.

Cégnév: BENNOVUM KFT.