Feladatok

  • Terepi munkavégzés Magyarország területén, 12 órás nappalos műszak, heti váltásban (1 hét munka, 1 hét pihenő)
  • A cég által végzett geotermikus kútfúrások (1500-3000 méter) során a fúróberendezés mechanikai és elektromos hibáinak diagnosztizálása
  • PLC és robot vezérlőrendszerekkel, egyéb vezérlésekkel és programokkal kapcsolatos tevékenységek elvégzése
  • A kiadott terv szerinti karbantartások határidőre történő elvégzése
  • Gépek, berendezések átalakításában, beüzemelésében és üzemeltetésében való részvétel
  • Javítások ellátása
  • Keresi a gyenge pontokat, a lehetőséget a műszaki fejlesztésekre, ezeket megszervezi és elvégzi
  • Betanítást biztosítjuk

Elvárások

  • Villamosmérnök / Gépészmérnök végzettség
  • PLC programozási ismeret
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent

  • Német vagy holland nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Minőségi eszközök, szerszámok
  • Támogató, segítőkész szakmai csapat
  • Képzési lehetőségek

Céginformáció

A Merin Services Kft. a hazai geotermikus fúrások területén kiemelkedő hatékonyságáról ismert, projektvezetési feladatokat ellátó cég. Fiatal cégvezetés, rugalmas beállítottság, gyors fejlődés jellemzi.
Keressük csapatunk új tagját!

Kérjük csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát a bruttó fizetési igény megjelölésével.

Cégnév: Merin Services Kft.