Feladatok

  • Egyedi gépek, berendezések programozása, programfejlesztés és optimalizálás
  • Egyedi gépek PLC által történő vezérlésének megtervezése és installálása
  • Egyedi gépeink átadást követő ramp up supportja, ill. debugolása
  • Támogatás ajánlatkészítésben, programozási ill. ha szükséges villamos oldalon is
  • Műszaki dokumentációk készítése, használati útmutatók vezérlésre vonatkozóan
  • Beruházási projektekben való teljes körű részvétel
  • Vevői kapcsolattartás, változtatások esetén a bevezetés támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (MSC, BSC vagy azzal egyenértékű)
  • Villamosmérnök vagy gépészmérnök vagy mechatronika diploma

Előnyt jelent

  • Legalább 5 év PLC vezérlésű rendszerekben szerzett gyakorlat/tapasztalat
  • Beckhoff, Siemens, Schneider ismeretek
  • Tervező szoftverek ismerete (E-PLAN)
  • Jó kommunikáció, ill. jó elemző és problémamegoldó képesség
  • Angol nyelvtudás
  • 3-5 év tervezési tapasztalat elsősorban gépgyártás területen

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelmi csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Rugalmasság (HO)

Kérjük, a jelentkezéshez csatolja fényképes önéletrajzát!

Cégnév: METAL PARTS EXPERT Kft.