People Development Manager kollégát

Feladatok:

  • Munkavállalók éves képzési tervének készítése, képzési programok szervezése, koordinálása és a megvalósulásuk nyomon követése
  • Oktatási nyilvántartási rendszer kialakítása, oktatási anyagok fejlesztésének menedzselése
  • Oktatások tartása, azok hatékonyságának mérése tesztekkel
  • A nemzetközi fejlesztési és karrierprogram-, utódlás tervezési-, teljesítményértékelési programok végrehajtása
  • Együttműködés az anyavállalat képzési és fejlesztési szakembereivel
  • Képzési szerződések előkészítése, jogszabályi megfelelés biztosítása
  • Az új munkatársak beilletési programjának irányítása, abban trénerként történő részvétel
  • Szervezeti képzettségi mátrixok kidolgozásban az osztályok supportálása
  • Részvétel a felvételi, betanítási, belső fejlesztési folyamatok kidolgozásában / továbbfejlesztésében, működtetésében
  • Karrierprogram kialakítása

Elvárások:

  • Szervezetfejlesztői/tréneri tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Cafeteria szép kártyára
  • 13. havi fizetés
  • Bérlet 100%-os támogatása
  • Havi dolgozói ajándékcsomagok
  • Biztos nemzetközi élelmiszeripari háttér
  • Fejlődési- és karrierlehetőség
  • Rendszeres céges rendezvények

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: bfd18c
Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Tanner Fanni