Feladatok

Főbb feladatok:

  • Pénzügyi terület munkájának koordinálása,
  • Banki, pénztári folyamatok felügyelete,
  • Banki utalások, banki ügyintézés koordinálása,
  • Bejövő számlák pénzügyi ellenőrzése,
  • Adminisztratív pénzügyi folyamatok koordinálása, ellenőrzése (szerződéskötés, szerződés előkészítés),
  • Kapcsolattartás könyvelőirodával, könyvvizsgálóval,
  • Kapcsolattartás a bérszámfejtéssel, nyilvántartások vezetése,
  • Jelentések elkészítése az importőr és egyéb szervek felé,
  • Belső szabályzatok naprakészen tartása,
  • A működéshez kapcsolódó előírások, jogszabályok figyelése,
  • Napi, havi cash-flow figyelés,
  • Riportálás a cégvezető felé.

Elvárások

  • Legalább 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat,
  • Pénzügyi, számviteli területen szerzett felsőfokú végzettség,
  • Magabiztos számítógépes ismeretek,
  • Megbízható, precíz munkavégzés,
  • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban,
  • Proaktív személyiség,
  • Csapatmunkában való aktív részvétel, egyéni felelősségvállalás,

Előnyt jelent

Aktív angol nyelvtudás előny, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • Egy 1993 óta működő vállalkozás stabil hátterét,
  • Versenyképes jövedelmet

Céginformáció

Az Autócent Kft. több, mint 30 éves múlttal rendelkező, új és használt gépjárműveket forgalmazó stabil hátterű cég. Az autóértékesítésen kívül márkaszerviz és műszaki vizsgaállomás is a tevékenységéhez tartozik. Folyamatos fejlődés és megújulás jellemzi működését.

A " Jelentkezem " gombra kattintás után, kérjük csatolja a magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét.

Cégnév: Autocent Kft.