Feladatok

  • Bejövő számlák ellenőrzése, iktatása
  • Pénzügyi és adminisztrációs feladatok ellátása
  • Aktív részvétel a havi-, negyedéves- és éves zárások támogatásában
  • Pénzügyi nyilvántartások kezelése
  • Kapcsolattartás szállítókkal/vevőkkel számlaegyeztetés céljából
  • Könyvelőiroda munkájának támogatása
  • Cégen belüli hatékony kommunikáció fenntartása
  • Kimenő számlák elkészítése helyettesítés esetén

Elvárások

  • Angol nyelvtudás
  • Csapatban történő és önálló munkavégzésre való képesség
  • MS Office ismeret
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunkációs és problémamegoldó készség
  • Rugalmasság, rendszerszemlélet

Előnyt jelent

  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Szakirányú végzettség

Amit kínálunk

  • Próbaidő leteltét követően havi 30 000 Ft juttatás OTP SZÉP kártyára
  • Kollégáink és családtagjaink részére állandó kedvezmény budapesti privát egészségügyi központban
  • Bejárás támogatása
  • Mobiltelefon
  • Laptop
  • Céges rendezvények
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Hosszútávú álláslehetőség, biztos munkahely, tervezhető munkaidő

Munkahelyi extrák

  •  Céges étkező
  •  Zuhanyzási lehetőség
  •  Céges rendezvények
  •  Kerékpártároló
  •  Parkoló
  •  Ingyen kávé, üdítő

Cégnév: iMarketEurope Kft.
Kapcsolattartó: Galó Krisztina