Feladatok

  • Bejövő számlák iktatása, ellenőrzése, rögzítése
  • Kimenő számlák kiállítása, kintlévőségek nyomonkövetése
  • Bizonylatok, számlák archiválása
  • Kimutatások, jelentések, riportok készítésében való részvétel
  • Szerződések kezelése
  • A könyvelő csapat aktív támogatása
  • Pályázati projektmenedzsment adminisztratív támogatása

Elvárások

  • Adminisztratív területen szerzett releváns tapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség
  • MS Office legalább felhasználói szintű ismerete (kiemelten Excel)
  • Precíz, pontos munkavégzés

Előnyt jelent

  • Angol nyelvismeret előny, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely, remek kollektíva, mindig jó hangulat
  • Változatos feladatok
  • Szakmai fejlődés támogatása

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

A Robot-X Hungary Kft. meghatározó szerepet tölt be a magyar és nemzetközi piacon ipari automatizálás, robotizáció, célgépgyártás területén.

Pénzügyi csapatunk bővítésére keressük új Pénzügyi/pályázati asszisztensünket!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.

Cégnév: Robot-X Hungary Kft.