Feladatok

  • Vásárlóink által megszokott udvarias, magas szintű szakmai segítségnyújtás, kiszolgálás,
  • Nyitási és zárási, valamint egyéb adminisztratív jellegű feladatok pontos elvégzése,
  • Pénztárgép kezelés,
  • Belső banki pénzügyi és ügyviteli munkák végzése,
  • A hitelügyintézés adminisztratív feladatai,
  • Adminisztrációs felületek kezelése,
  • Termékekhez kapcsolódó szolgáltatások ajánlása és értékesítése,
  • Cégünk által forgalmazott termékek nagyfokú ismerete

Elvárások

  • Felhasználói szintű számítógépes alapismeret (MS Outlook, Excel,Word)
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség és képesség
  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • Önálló, precíz, kreatív munkavégzés
  • Terhelhetőség, monotonitás tűrés

Előnyt jelent

  • Számítástechnikai komponensek, digitális és multimédiás termékek naprakész ismerete;
  • Pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsga;
  • Szakirányú középfokú végzettség;
  • Hitelügyintézésben szerzett min. 2 év szakmai tapasztalat;
  • Felhasználói szintű Octopus vállalatirányítási rendszer ismerete, használata;

Amit kínálunk

  • teljes munkaidős, bejelentett munkaviszony
  • azonnali munkakezdés
  • előre megtervezett beosztás
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • kulturált munkakörülmények
  • versenyképes jövedelem

Céginformáció

Az BestByte Kft. egy dinamikusan növekvő, 100 százalékban magyar tulajdonú kereskedelmi vállalat, amely immár 15 éve a műszaki kereskedők piacának meghatározó szereplője. 16 áruházunkkal, dinamikusan növekvő webáruházunkkal és partnerhálózatunkkal kihívásokkal és sikerekkel teli munkakörnyezetet kínálunk azok számára, akik lehetőséget keresnek arra, hogy kiemelkedhessenek és fejlődjenek.
Legyél Te is az ország egyik meghatározó országos műszaki kereskedő lánc fiatalos, lendületes csapatának tagja! Székesfehérvári áruházunkba pénztáros-hitelügyintéző kollégát keresünk.

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal, fizetésigénnyel és a jelentkezem gomb megnyomásával lehet.

Cégnév: BestByte Kft.