Feladatok

A SPIRIT AUTO Kft. zalaegerszegi telephelyére, folyamatosan bővülő csapatába keres új munkatársat.

- Házipénztár kezelése
- Bejövő és kimenő számlák kezelése, ellenőrzése, rendszerben történő iktatása
- A cég pénzügyi tevékenységéhez kapcsolódó dokumentumok kezelése, rendszerezése, tárolása, archiválása, postázás
- Általános irodai, ügyviteli feladatok elvégzése
- Elszámolási előlegek fizetése, nyilvántartása, elszámolása
- Vevőszámlák nyilvántartásának vezetése

Elvárások

- Középfokú pénzügyi végzettség
- Megbízható, precíz, pontos munkavégzés
- Önálló munkavégzési képesség

Előnyt jelent

- Szakmai tapasztalat
- Terhelhetőség

Amit kínálunk

- Korrekt, iparági szinten kiemelkedő, teljesítmény arányos bérezés,
- Összetartó jó csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük a JELENTKEZEM gombra való kattintás után, küldje el részletes, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát.
Cégnév: SPIRIT AUTO Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.