Partnercégünk, a Tesco egy nemzetközi kiskereskedelmi áruházlánc, amely 1994-ben nyitotta meg első üzletét Magyarországon. Világszerte 5381 üzletettel rendelkezik.

Feladatok:

  • Pénztárosi feladatok ellátása elsősorban a délelőtti órákban
  • Vevők és ügyfelek tájékoztatása az aktuális akciókról, kedvezményekről

Elvárások:

  • Precíz munkavégzés
  • Öregségi nyugdíjat igazoló határozat
  • Középfokú végzettség

Munkaidő

  • Hétfőtől vasárnapig 06:00-21:00 óra között
  • Minimum heti 3 nap vállalása, napi 4-6-8 órában
  • Heti 2-3 napos munkavégzési szándék szükséges

Amit kínálunk

  • Bruttó órabér: 2138-3173 Ft/óra
  • Nyugdíjasként csak 15% SZJA kerül levonásra a bruttó bérből, járulékfizetési kötelezettség nincs
  • Kollégáink folyamatos támogatást biztosítanak, szakmai és pénzügyi biztonságot nyújtunk

Előnyt jelent:

  • Áruházban vagy pénztárosi munkakörben szerzett tapasztalat

Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot és kattintson a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztrált az oldalon, kérjük, hogy jelentkezzen be és ellenőrizze, hogy a megadott adatai és a feltöltött önéletrajza aktuális-e. Ha kérdése lenne, keressen minket bizalommal a megadott e-mail címen!
Cégnév: HUMAN CENTRUM Kft.