Feladatok

· Óvodapedagógusi munkakör betöltése csoportban
· Szülőkkel való kommunikáció, információnyújtás
· Napi, heti, havi és évi foglalkozás, témakör kidolgozása

Elvárások

· Óvodapedagógusi felsőfokú végzettség (diploma)

Előnyt jelent

· Angol nyelvi ismeret

Amit kínálunk

· Szakszerű segítség a fenntartóktól és többéves vezetői tapasztalattal rendelkező óvodavezetőtől
· Munkaidő kedvezmény
· Étkezési támogatás
· Rendszeres csapatépítő összejövetel
· Új, modern épület hatalmas udvarral
· Belvároshoz közeli, de kertvárosias környezet
· Mozgás és képesség fejlesztés központú nevelés

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Gyönyörűen kialakított igényes környezetben a mai kor követelmeényeinek megfelelően felszerelt eszközökkel és munkafeltételekkel vár a Budapesti Tengerszem Óvoda.

A "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Budapesti Tengerszem Óvoda