Feladatok

Lendületes, fiatalos csapatunkba, zöldövezeti, harmadik kerületi magánóvodába keresünk szakirányú felsőfokú végzettséggel, szakmai tapasztalattal rendelkező talpraesett, rátermett kollégát óvodapedagógusi munkakörbe. Szakirányú végzettség és szakmai gyakorlat szükséges.
Ha szeretsz csapatban dolgozni, kreatív vagy, szeretnél fejlődni, várunk szeretettel óvodánkba. 
Bérezés megegyezés szerint, plusz juttatások.

Elvárások

Lendületes, fiatalos csapatunkba, zöldövezeti, harmadik kerületi magánóvodába keresünk szakirányú felsőfokú végzettséggel, szakmai tapasztalattal rendelkező talpraesett, rátermett kollégát óvodapedagógusi munkakörbe. Szakirányú végzettség és szakmai gyakorlat szükséges.
Ha szeretsz csapatban dolgozni, kreatív vagy, szeretnél fejlődni, várunk szeretettel óvodánkba. 
Bérezés megegyezés szerint, plusz juttatások.

Amit kínálunk

Kiemelkedően szép és igényes környezet 
Kiváló munkafelételek 
Versenyképes fizetés
Alacsony létszámú csoportok
Fiatalos közösség
Cégnév: MOA Óvoda
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
óvodapedagógus Magyarország

Örökös Zöld Óvoda címmel rendelkező XIII. kerületi Gyermekkert Tagóvodánk nevelőtestületébe elhivatott, felelősségteljes, gyermekközpontú, pozitív ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE