Feladatok

A szerves pigmentgyártás során az örlőüzemi gépek kezelése.
A feladat könnyű fizikai munkát igényel, és tapasztalat nélkül is teljes mértékben megtanulható.
Nyelvismeret nem szükséges.

Elvárások

  • alapfokú iskolai végzettség,
  • megbízhatóság,
  • felelősségteljes munkavégzés.

Előnyt jelent

  • vegyipari végzettség, tapasztalat;
  • közeli lakhely.

Amit kínálunk

  • teljes munkaidő (07:00-15:30-ig, fél óra ebédszünettel),
  • azonnali kezdés,
  • stabil és hosszútávú munkahely,
  • szabad hétvégék,
  • munkaruha,
  • bejárási támogatás,
  • cafeteria rendszer (OTP SZÉP kártya) a próbaidő letelte után visszamenőleg;
  • a betanítást 100%-ig biztosítjuk,
  • családias , támogató légkör.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

2008-ban alapított, dinamikusan fejlődő, fotoaktív anyagok gyártásával és fejlesztésével foglalkozó cégünk munkatársat keres formuláló üzembe, vegyipari gépkezelői feladatokra Budapest XXII. kerületi telephelyére.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem, csatolja önéletrajzát!