Feladatok

Munkavégzés helye: jelenleg 3 szalonunkba keresünk eladó munkatársat:
  • Budapest / Duna Plaza
  • Dunakeszi / Auchan
  • Veszprém / Balaton Plaza

Feladatok:
  • Vásárlók színvonalas és szakértő kiszolgálása, igényfelmérés, termék és szolgáltatás ajánlás
  • Árurendelés, átvétel, kihelyezés
  • Pénztárgép és vállalatirányítási rendszer kezelése
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Az üzlet tisztán és rendben tartása

Elvárások

  • Vevőközpontú látásmód, udvarias és kedves hozzáállás
  • Talpraesettség, önálló munkavégzés
  • Nyitott, pozitív és kommunikatív személyiség
  • Érdeklődés az órák, ékszerek és a divat iránt
  • Némi műszaki érzék az elemcseréhez, de természetesen mindenre megtanítunk

Előnyt jelent

  • Kereskedelmi végzettség
  • Óra-ékszer kereskedelemben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Folyamatos tréningek, képzési és fejlődési lehetőség
  • Negyedéves bónuszok
  • Személyzeti kedvezmény
  • Stabil munkahely, családias légkör
  • Változatos munka

Céginformáció

Kik vagyunk?
A BL ÓRASZALON már több mint 30 éve az órakereskedelem piacán jelenlévő üzlethálózat, piacvezető pozícióban, 12 üzlettel bíró országos jelenléttel, valamint svájci és divatmárkák magyarországi közvetlen gyári képviseletével.
Budapesti és környéki üzleteinkbe keressük értékesítő kollégáinkat, akik a termékek és szolgáltatások értékesítéséért felelősek.

Ha szívesen dolgoznál velünk, várjuk fényképes Önéletrajzod, fizetési igény megjelölésével.
Cégnév: BL ÓRASZALON KFT.