Feladatok

  • Termelés folyamatos biztosítása;
  • Működési változások/hibák esetén felettes tájékoztatása;
  • Munkautasítások betartása;
  • Mennyiségi és minőségi célok teljesítése;

Elvárások

  • Többműszakos munkarend vállalása;
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség;
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés képessége;
  • Megbízhatóság, pontosság;

Előnyt jelent

  • Autóiparban szerzett tapasztalat;

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem;
  • Minőségi bónusz;
  • Cafeteria (nettó 37.500 Ft/hó);
  • Céges buszjárat;
  • Dolgozói ajánlási bónusz

Munkahelyi extrák

  • Céges busz

Céginformáció

Cégünk több, mint 20 éve foglalkozik autóipari termékek előállításával. Gyártási technológiánk elsősorban a fémbázisú csövek megmunkálására specializálódott, amelyben az évek során a magas minőségű termékeink és rugalmas gyártási folyamataink révén erős és stabil autóipari beszállítóvá váltunk.
Víziónk, hogy Európa leghatékonyabb fémbázisú csőmegmunkálójává váljunk, és dolgozóink bevonása által innovatívan és rugalmasan szolgáljuk ki vevőink igényeit minden iparágban.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát!