Feladatok

  • könnyen megtanulható, betanítás után önállóan végezhető, könnyű fizikai munka,
  • megfelelő minőségű és mennyiségű termék gyártása a mindenkor érvényes munkautasításokban leírt folyamatok szerint,
  • az alapanyag gyártógéphez történő mozgatása, a gépek folyamatos kiszolgálása, töltése,
  • folyamatos termelés biztosítása, gépek működésének figyelemmel kísérése, üzemeltetése,
  • technológiai előírások és kezelési utasítások betartása,
  • az elkészült késztermékeken az előírt szemrevételezési, ellenőrzési és utómunkálati eljárások elvégzése,
  • legyártott termékek csomagolása, összeszerelése,
  • gyártási dokumentáció elvégzése,
  • munkavédelmi utasítások betartása,
  • alapvető tisztaság és rend fenntartása a gépeknél és a teljes gyártási környezetben,
  • felmerülő problémák, észrevételek jelzése a felelős kollégák részére.

Elvárások

  • gyártásban szerzett operátori tapasztalat,
  • megbízhatóság,
  • hétfőtől péntekig, többműszakos munkarend vállalása, (viszonylag rugalmasan alakítható, de nem választható, főként délelőttös (5.30-14) és délutáni (13.30-22), hetente váltott műszak, és alkalmanként, munkától/géptől függően, akár kevesebb létszámmal éjszakai műszak (21.30-06) is)
  • precíz, önálló munkavégzés, fejlődési készség,
  • monotonitás tűrés,
  • B kategóriás jogosítvány (saját gépjármű).

Előnyt jelent

  • hasonló iparágban eltöltött operátori tapasztalat.

Amit kínálunk

  • könnyen megtanulható, betanítás után önállóan végezhető, könnyű fizikai munkát,
  • a betanulást, beilleszkedést mentorral segítjük,
  • támogató vezetést,
  • fejlődési lehetőséget,
  • határozatlan idejű alkalmazotti jogviszonyt, hosszú távú együttműködés lehetőségét,
  • dinamikus, összetartó családcentrikus csapatot, barátságos szervezeti kultúrát, igényes, modern munkakörnyezetet,
  • munkakörödhöz illeszkedő, piacképes jövedelem csomagot, teljesítményrendszert,
  • próbaidőt követően egészségbiztosítási csomagot,
  • munkábajárási költségtérítés teljes támogatását,
  • díjazzuk a klassz és hasznosítható ötleteidet,
  • egyéb közösségformáló dolgozói programokat, lehetőségeket, hogy minél jobban érezzük magunkat.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az INDUPRO Kft. 20 éves szakmai múltjával minden lézeres technológiai feladatra megoldást nyújt!
A nap mint nap tapasztalható rohamos technikai fejlődés és az ipari szereplők újabb és újabb technológiai kihívásai egyre fejlettebb műszaki megoldásokat kívánnak meg.
Cégünk ezekre, és a holnap kihívásaira specializálódott, hogy ne legyen olyan technológiai feladat, amelyre ne tudnánk ipari megoldást nyújtani partnereink részére.
Kiterjedt ipari kapcsolatainknak köszönhetően szakértelmünk az autó- és elektronikaipartól egészen az energetikai iparágig terjed, merüljön fel bármilyen lézeres megmunkálási feladat.
Csatlakozz hozzánk!

Érdeklődés esetén kérjük töltse ki a profilját/töltse fel magyar nyelvű, szakmai tapasztalatát tartalmazó önéletrajzát.
Cégnév: INDUPRO Kft.