Feladatok

  • Online tartalmak írása, szerkesztése
  • Tartalomfrissítés weboldalon
  • Közösségi felületek menedzselése
  • Hírlevelek tervezése, kivitelezése
  • Adatbázisok kezelése (összefűzése, szegmentálása)
  • Online kommunikációs kampányok készítése
  • Marketingaktivitások mérése, elemzése, optimalizálása
  • Google Ads kampányok koordinálása ügynökséggel

Elvárások

  • Legalább 3 év tapasztalat online marketing és mérési területen
  • Google Analytics 4 és Ads felhasználó szintű ismeret
  • Haladó Excel, Mailchimp, CRM ismeretek
  • Kiváló helyesírás, erős szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Analitikus gondolkodás, jó problémamegoldó képesség
  • Proaktív hozzáállás, önálló munkavégzés
  • Angol vagy német nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Adobe programok ismerete (InDesign, Photoshop, Illustrator)
  • Fotózási, videózási ismeretek
  • PPC-tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség (preferáltan marketing/kommunikációs területen)

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Home office lehetőség
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Igényes munkakörnyezet
  • Változatos feladatok
  • 13. havi fizetés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Haberkorn Kft. az osztrák hátterű és az európai kereskedelemben jelentős szereplőnek számító műszaki termékforgalmazó, Haberkorn Holding AG magyarországi leányvállalata. Marketing csapatunkba keressük új kollégánkat, online marketing munkatárs pozícióba.

Jelentkezéséhez kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát a fizetési igénye megjelölésével.

Cégnév: Haberkorn Kft.