Feladatok

  • gyártási program alapján történő hatékony munkavégzés
  • beérkező grafikai anyagok ellenőrzése, megfelelő nyomtatási, utómunka területre történő delegálása
  • DIGITÁLIS SZÉLES FORMÁTUMÚ TEKERCSES (160 cm és 320 cm) NYOMTATÓK és LAMINÁLÓGÉP kezelése, karbantartása, környezetük tisztán tartása
  • minőségi követelményeknek megfelelő gyártás, hibabejelentések intézése
  • technológia előírások ismerete és pontos betartása
  • együttműködés a gyártási folyamatban résztvevő társterületek munkatársaival
  • a gyártási műveletekhez tartozó adminisztráció pontos, naprakész vezetése
  • a gyártási folyamat felügyelete, gyártás közben a minőség állandó ellenőrzése

Elvárások

  • megbízhatóság, szorgalom, kitartás
  • feladatok önálló, precíz munkavégzése
  • a területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • grafikai programok ismerete

Előnyt jelent

  • az elvártnál magasabb szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés, motivációs rendszer
  • stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony
  • azonnali kezdési lehetőség
  • 1 műszakos, heti 5 napos munkaidő
  • szakmai kihívások, változatos munkák

Céginformáció

Munkavégzés helye: XIII. kerület
Több mint 15 éve stabilan működő digitális nyomda és reklámügynökség keresi új gépkezelőjét.
Várjuk jelentkezésed, amennyiben:
- Otthonosan mozogsz nyomdai környezetben
- Megvan a megfelelő szakmai tapasztalatod

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérem csatolja be önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével.