Feladatok

Cégünk keres lelkes és eredményorientált sales/ értékesítő munkakörbe munkatársakat.

A Color nyomda egy dinamikusan fejlődő vállalkozás, amely az innovációra és ügyfélközpontúságra helyezi a hangsúlyt. Széles körű termékeink és szolgáltatásaink révén izgalmas lehetőséget kínálunk az értékesítés terén.

A leendő munkatársunk feladata az üzleti lehetőségek felkutatása, új ügyfelek megszerzése és az üzleti kapcsolatok ápolása. Az ideális jelölt képes lesz átfogó szakmai ismeretekkel rendelkezni, hatékonyan kommunikálni, és képes lesz önállóan és csapatban is dolgozni.

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek.
  • Proaktív és eredményorientált hozzáállás.
  • Képzettség vagy tapasztalat a sales területén előnyt jelent.
  • Rugalmasság és alkalmazkodóképesség változó piaci környezetben.
  • Többéves, értékesítési területen (optimális esetben termelőüzemben) szerzett tapasztalat
  • Meggyőző kommunikáció, elkötelezettség, értékesítés- és megoldásorientált személyiség, gyakorlatias gondolkodásmód, csapatszellem

Előnyt jelent

  • Nyomdai környezetben szerzett tapasztalat
  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint
  • Display és hullámkarton termékek értékesítésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Csatlakozz egy olyan csapathoz, ahol értékelik az egyéni teljesítményt és támogatják a fejlődést! Versenyképes juttatási csomagot, dinamikus munkakörnyezetet és fejlődési lehetőségeket kínálunk az ambiciózus jelöltek számára.

Bizonyos esetekben home office munkalehetőség!

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

  • A Color Nyomda közel húsz éve áll a nyomdai szolgáltatások élvonalában. Dinamikusan fejlődő vállalkozás vagyunk, mely a legújabb technológiákat alkalmazza a nyomdai folyamatokban. Budaörsi telephelyünk modern és barátságos munkakörnyezetet biztosít a kreatív és elkötelezett szakemberek számára. Cégünk értékei között kiemelt helyen szerepel a minőség, az innováció és az együttműködés.

Amennyiben úgy érzed, hogy megfelelsz az elvárásainknak és szívesen csatlakoznál hozzánk, kérjük, küldd el önéletrajzodat és motivációs leveledet.
Cégnév: Print Pro Group Nyomdaipari Kft.