Feladatok

  • Vendégek érkeztetése/utaztatása, fizettetése, számlakiállítás
  • Foglalások rögzítése, ellenőrzése
  • Telefonhívások kezelése, e-mailek megválaszolása
  • Aktív kapcsolattartás a szálloda más részlegeivel

Elvárások

  • 1-3 év szállodai tapasztalat Front Office területen
  • Angol nyelv magabiztos használata
  • Vendégközpontú szemlélet

Előnyt jelent

  • Egyéb idegen nyelvek kommunikációképes ismerete
  • Luxusszállodai munkatapasztalat
  • OPERA Cloud rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Színes, változatos munka egy nem mindennapi környezetben
  • Versenyképes bér, nemzetközi háttér
  • Személyzeti étkezés, munkaruha, SZÉP Kártya
  • Accor kedvezmények, illetve kedvezményes belföldi utazás MSZÉSZ kedvezménnyel

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen ebéd

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja angol nyelvű, fényképes önéletrajzát.
Cégnév: HRH BUD Management Kft