Feladatok

  • Adott termékcsoporton belül új külföldi beszállítók felkutatása
  • Kapcsolattartás a meglévő beszállítókkal, raktárral és a társosztályokkal
  • Kereskedelmi rendelések leadása, fogadása és azok feldolgozása
  • A szállítmányozási folyamat szervezése, nyomon követése (főként tengeri, légi szállítmányozás), dokumentálása
  • A készletszintek állandó ellenőrzése, a megrendelések előkészítése
  • Pénzügyi teljesítések nyomon követése

Elvárások

  • Légy motivált és törekedj a fejlődésre, sikerre
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kereskedelmi érzék
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Problémamegoldó készség
  • Szakirányú végzettség és szakmai tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Külföldi utazási lehetőségek
  • Azonnali munkába állás lehetősége
  • Stabil vállalati háttér
  • Nyitott, közvetlen, támogató csapat, inspiráló munkakörnyezet

Csatlakozz import/export részlegünkhöz, ha szívesen dolgoznál egy fiatalos, szakértő csapatban.
A „jelentkezem” gombra kattintás után, kérjük csatold fényképes önéletrajzodat.
Cégnév: PATELLA-96 Kft.