Vonz a fuvarszervezés és szállítmányozás világa? Szívesen működnél együtt neves, nemzetközi logisztikai cégekkel? Itt a helyed!

Jelentkezz közúti áruszállítással és szállítmányozással foglalkozó nemzetközi partnercégünk magyarországi csapatába

Nemzetközi fuvarszervező

pozícióba.

Feladatok:

  • Gépjárművezetők irányítása és napi szintű ellenőrzése
  • Napi, heti és havi menetrend létrehozása a járművezetők részére
  • Minél hatékonyabb útvonalak kidolgozása az időben történő szállítások érdekében, lehetőség szerint az üzemanyagköltségek minimalizálása mellett
  • A fuvarok közben felmerülő problémák azonnali, gyors megoldása
  • A beérkező fuvarok fogadása, kimenők indítása
  • A fuvarfeladat kiadása, végrehajtásának folyamatos monitoringozása
  • A raktárral való folyamatos együttműködés, a rakodási ütemezések priorizálása, a bekövetkezett változások figyelembevétele
  • Együttműködés a pénzügyi csapattal a szállítási költségek optimalizálása és a működési költségek minimalizálása érdekében
  • Folyamatos kapcsolattartás az európai megbízókkal és a gépjárművezetőkkel

Elvárások:

  • Középfokú végzettség

  • Legalább 3-4 év fuvarszervező pozícióban szerzett tapasztalat

  • Magabiztos, aktív angol nyelvtudás

  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

  • Képesség az önálló, megoldásorientált munkavégzésre, döntéshozatalra

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség logisztika, ellátási lánc vagy hasonló területen

  • Magabiztos szerb és/vagy albán nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Rendezett, modern munkakörülmények

  • Versenyképes fizetés, céges mobiltelefon és laptop

  • Bejárás támogatása

  • Hosszú távú, stabil munkahely egy folyamatosan fejlődő nemzetközi cégnél

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek

Egyéb:

  • Munkavégzési hely: Dunaharaszti

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amelyet a honlapunkon tekinthet meg.