Karrier Hungária Kft.

Német IT Ügyfélszolgálati munkatárs (otthoni munkavégzés) (KH_103311)

Csatlakozz egy világszínvonalú, IT szolgáltatásokat nyújtó céghez, amely már több mint 135 éve áll az innováció élvonalában! Partnerünk digitális transzformációra és korszerű IT megoldásokra specializálódott.  Legyél része egy dinamikus, előremutató csapatnak, és járulj hozzá a jövő technológiai fejlődéséhez!

Feladatok:

  • Szoftverrel és csatlakozással kapcsolatos problémák kezelése.
  • Gyakori IT (szoftver/hardver) problémák kezelése.
  • Automatikus diagnosztikai programok használata hálózati problémák megoldására.
  • Level1 szintű technikai támogatás nyújtása ügyfelek számára telefonon, ticketen, chaten és e-mailben érkező megkeresések során.
  • Alapvető számítógépes problémák hibaelhárítása.
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás bejövő és kimenő csatornákon keresztül.
  • Pontos és kreatív megoldások nyújtása, amelyek megfelelnek az előre meghatározott minőségi követelményeknek.

Elvárások:

  • Középfokú angol és tárgyalóképes német nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt.
  • Középiskolai végzettség.
  • Hatékony kommunikáció minden szinten az ügyfelekkel.
  • Érdeklődés az IT világa iránt.
  • Magabiztos számítógép-használat és az alapvető szoftvercsomagok (O365) ismerete

Előnyt jelent:

Amit ajánlunk:

  • Nyelvi pótlék: bruttó 60,000 HUF/hó
  • SZÉP kártya juttatás: bruttó 27,000 HUF/hó
  • Belépési bónusz: bruttó 180,000 HUF
  • Union magán egészségbiztosítás
  • Fitnesz bérlet: havi 8 ingyenes alkalom a Life 1 és Gilda Max edzőtermekben
  • Ingyenes online képzési programok az Udemy és NorthStar platformokon
  • Rugalmas hibrid munkavégzés, lehetőség távmunkára
  • Multikulturális környezet több mint 25 nemzetiség képviseletével
  • Munkavállalói Segítő Programunk szakmai segítséget nyújt mentális és fizikai egészség, pénzügyi és jogi kérdésekben
  • TTDP (Technical Talent Development Program)

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: WABERER S INTERNATIONAL NYRT