Feladatok

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel (e-mailben, telefonon, személyesen)
  • Megrendelések kezelése saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszerünkben
  • Számlázás
  • Operatív működéshez szükséges adminisztratív feladatok ellátása
  • Viszonteladók részéről felmerülő kérdések, kérések, problémák kezelése
  • Csapatban való munkavégzés, irodai és raktári személyzettel együtt

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Magabiztos fellépés
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Kedvesség, türelmesség
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Önálló munkavégzés
  • A rábízott feladatok gyors, és precíz elvégzése, és azok visszaellenőrzése
  • Következetes, szabálykövető gondolkodásmód
  • Önálló problémamegoldó képesség
  • Minimum középfokú végzettség
  • Excel, Word, Outlook magabiztos, rutinszerű használata
  • „B” kategóriás jogosítvány, saját autó (csak munkába járáshoz)

Előnyt jelent

  • Ügyfélszolgálati területen szerzett munkatapasztalat
  • Építőipari adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • Számlázási szabályok ismerete

Amit kínálunk

  • Barátságos, családias munkakörnyezet (15 fő)
  • Folyamatosan fejlődő csapat, előrelépési lehetőség
  • Teljes munkaidős jogviszony, határozatlan idejű munkaszerződéssel
  • Céges továbbképzések, fejlődési lehetőségek
  • Versenyképes fizetés,
  • Kényelmes, felújított iroda
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkamentes karácsonyi időszak (kb 2 hét szabadság)

Céginformáció

A Standard Door Kft. teljes egészében magyar tulajdonú nagykereskedelmi tevékenységgel foglalkozó vállalkozás.
Célunk és üzletfilozófiánk az Ügyfeleink legmagasabb szintű kiszolgálása a piacon elérhető legjobb minőségű termékekkel, kedvező áron. A Standard Door Kft. beltéri ajtók és ehhez tartozó kiegészítő termékek forgalmazásával foglalkozik és kizárólag viszonteladó partnereket szolgál ki.
Cégünk 2017-ben indult, és azóta is dinamikusan fejlődik, mind termékkínáltban, mind szolgáltatási színvonalában. Tárnoki csapatunknak erősítésre van szüksége forgalmunk optimális kezelése érdekében, ezért keressük leendő kollégánkat ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS pozícióra. A magas színvonalú ügyfélszolgálati hozzáállás az ügyfél-elégedettség megteremtésének alapköve.

Fényképes önéletrajzzal, nettó fizetési igény megjelölésével.

Cégnév: Standard Door Kft.