Feladatok

Cégünk munkájára és az aszfaltmaró gépre/autóra igényes nehézgép kezelőt keres esetlegesen C+E kategóriás jogosítvánnyal. Továbbá alkalmi munkára C+E kategóriás jogosítvánnyal rendelkező sofőrt keres. A leendő munkatársunkat lenületes, fiatalos csapat várja. G-Trade 2007 Kft. Érdeklődni kizárólag telefonon a következő telefonszámon lehet: +36-30/946-3199

Elvárások

- gépkezelői tapasztalat
- precizítás, ponosság
- C+E kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

- gépkezelői jogosítvány aszfaltmaró gépre
- tapasztalat aszfaltmaró gép kezelésében

Amit kínálunk

Cégünk aszfaltmarással foglalkozik az egész ország területén.
  • teljes munkaidő
  • megfelelő bérezés

Céginformáció

www.aszfaltmaras.hu

Jelentkezni kizárólag telefonon a +36309463199 számon lehetséges
Cégnév: G-Trade 2007 KFT