Feladatok

  • Üzem termelő gépeinek elektronikai karbantartása - szövőgépek, CNC gépek, gyanta infúziós gépek, vákuumszivattyúk, tekercselők, szálvégtelenítők, egyéb
  • Gépek elektromos javítása hiba esetén
  • Géptelepítések, áttelepítések elektronikai felmérése, kivitelezése
  • Kapcsolószekrények építése/módosítása
  • PLC vezérelt eszközök hibakeresése, kábelhibák kiküszöbölése
  • Gépeken, épületgépészetben történő változtatások szabványos módosítása
  • Épületgépészeti feladatok elvégzése
  • Esetenként a mechanikus szerelők munkájának segítése

Elvárások

  • Szakirányú végzettség – Villanyszerelő vagy Elektronikai műszerész
  • Legalább 2 év valamilyen elektronikai tapasztalat - CNC gépszerelés, épületgépészet, PLC vezérlések, hajtástechinka, stb.
  • Ügyelet vállalása

Előnyt jelent

  • Üzemben, elektromos karbantartóként végzett tapasztalat
  • Pneumatika, Hidraulika, szervovezérlések, elektronikai tapasztalata
  • FAM vizsga
  • Érintésvédelmi felülvizsgálatra való jogosultság
  • Kosaras emelő kezelői képesítés
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Műszakpótlékok
  • Jelenléti bónusz
  • Cafeteria
  • 100 % helyi és távolsági bérlet költségtérítés
  • Családbarát munkahely
  • Multikulturális környezet
  • Sikeres, összetartó csapat
  • Hosszútávú, biztos és folyamatosan fejlődő munkahely
Cégnév: METYX HUNGARY KFT.