Feladatok

- Egyedi célgépek villamos szekrényeinek és terepi eszközeinek bekötése
- A villamos munkákhoz szorosan kapcsolódó lakatos és mechanikus szerelési feladatok elvégzése (pl.: érzékelő tartók felszerelése, villamos szekrénybe kezelőszervek bevágása)
- Gépek, gépegységek átalakítása, felújítása során a villamos munkák elvégzése
- Egyedi célgépek telepítése a megrendelő telephelyén
- Telephelyen szükséges gyenge és erősáramú karbantartási, bővítési feladatok elvégzése
- Alkalmanként alkatrészek, gépegységek szállítása
- A beérkezett kereskedelmi alkatrészek csoportosítása projektek szerint

Elvárások

- Középfokú végzettség és műszaki ismeret
- Villanyszerelésben tapasztalat
- Villamos kapcsolási rajzokon magabiztos tájékozódás
- Precíz, pontos munkavégzés
- Kompromisszumkészség
- Kreativitás
- Fejlődésre való hajlandóság
- Projekt szemlélet
- A kapott feladatok önálló elvégzése
- "B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

- Változatos feladatok
- Családias légkör
- Határozatlan idejű munkaszerződés
- Heti 40 órás munkavégzés
- 1 műszakos munkarend
- Munkába járás támogatása
- Év végi bónusz
- Stabil vállalti háttér

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

A Hegedűs és Társai Bt. egy magyar családi tulajdonban lévő cég. Kezdetben heggesztett szerkezetek és egyedi alkatrészek gyártása volt a fő profil. Az évek során ez bővült egyedei célgépek, robot cellák, automata összeszerelő és tesztelő berendezések tervezésével, gyártásával és telepítésével. Telephelyünk Várpalotán található.

"Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.

Cégnév: Hegedűs és Társai Bt.