AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTANAK RÁD:

  • A cégcsoport által gyártott egyedi célgépek villamos szekrényének szerelése, kötözése, telepítése lesz a fő feladatod.
  • Dokumentálod a műszakban elvégzett feladatokat.
  • Naponta együttműködsz és kommunikálsz a többi szakterületen dolgozó munkatársaddal.

TÉGED KERESÜNK, HA...

  • Középfokú technikusi vagy szakmunkás végzettséggel rendelkezel.
  • Legalább 3 éves műszerész vagy elektromos karbantartó pozícióban szerzett tapasztalattal rendelkezel célgépgyártásban vagy automatizált gyártósorral rendelkező termelő cégnél.
  • Kommunikációs szintű szerb nyelvtudásod van.
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal.
  • Érdeklődsz az új technológiák iránt.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudásod van.

AMIT A PARTNERÜNK KÍNÁL SZÁMODRA:

  • Szaktudásodhoz illeszkedő alapbért biztosítanak.
  • Fejlődési és tanulási lehetőségeket nyújtanak, képzéseken, szakmai workshop-okon keresztül.
  • Év végi bónusz lehetőséget nyújtanak.
  • Bérezésben folyamatos előrelépési lehetőséget adnak.
  • Rugalmas munkaidőt biztosítanak.

Munkavégzés helye: Szerbia - Újvidék

Munkaidő: 8 órás munkavégzés, hétfőtől-péntekig 8:00-17:00

Ha felkeltette érdeklődésed a lehetőség, és szívesen csatlakoznál a Partnerünk csapatába, akkor jelentkezz frissített magyar nyelvű önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda