Feladatok

  • a piac területén forgalmazható termékek értékesítésére vonatkozó előírások ellenőrzése,
  • a jövedéki termékek forgalmazására vonatkozó szabályok betartásának ellenőrzése,
  • a piacon nem forgalmazható termékek értékesítési tilalmának ellenőrzése,
  • szúrópróbaszerűen az árut szállító járművek (kamionok) menetokmányainak (szállítólevél, CMR) szabályosságát, az ezt ellenőrző biztonsági szolgálat hatékonyságának ellenőrzése,
  • ellenőrzi a targoncaközlekedés rendjét, a targoncák azonosító számainak meglétét, a diesel üzemű targoncák raktárcsarnokokban történő közlekedésének tilalmát,
  • ellenőrzi a raktárak előtti rendet, az esetleg kint hagyott eszközök (ernyő, áru, göngyöleg stb.) raktárakba történő elhelyezésére a bérlőket felszólítja,
  • ellenőrzi a szabadterületen kialakított (B, D, G, E, H szektor) nagykereskedelmi reszortok, árusítóhelyek             rendjét, tisztaságát, szabálytalan áruelhelyezés esetén figyelmezteti a bérlőt,
  • ellenőrzi a büfék és nyilvános WC-k tisztaságát.

Elvárások

  • precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • fizikai terhelhetőség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Legalább középfokú végzettség

Előnyt jelent

  • Legalább 5 év ügyfélkapcsolati tapasztalat
  • Hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely, hosszútávú munkalehetőséggel, legális munkáltatói háttérrel.
  • Előre kiszámítható lesz az időbeosztásod.
  • Olyan munkatársakkal dolgozhat együtt, akik szeretnek itt dolgozni és jó hangulatban telnek a munkanapjaik.
  • Az alapbér mellé széleskörű juttatásokat, illetve éves cafeteria keretet biztosítunk.
  • Munkarend beosztás alapján, nyitvatartás hétfő-vasárnap; szombat zárva
  • Munkába állás időpontja: 2024. augusztus 1-től

Céginformáció

A BUDAPESTI NAGYBANI ZÖLDSÉG-GYÜMÖLCS PIAC AZ ORSZÁG LEGNAGYOBB TERMELŐI ÉS ELOSZTÓ PIACA. Hetenként hat napon át találkozik a termelők és a nagykereskedők árukínálata a kiskereskedők és a vidéki nagykereskedők keresletével. Egész évben folyamatosan kaphatók friss zöldség- és gyümölcsfélék, déligyümölcsök, gomba, tojás, méz, konzervek, tartósított élelmiszerek, édes áruk, csomagolt húskészítmények, tejtermékek, üdítő italok. A piac a fogyasztók számára is nyitott, de értékesítés csak kereskedelmi mennyiségi egységekben történik.

Magyar nyelvű önéletrajzot kérünk a megadott e-mail címre.
Cégnév: Budapesti Nagybani Piac Zrt.