Feladatok

- gépjárművek műszaki vizsgáztatása és környezetvédelmi ellenőrzése

Elvárások

- 3,5 tonna feletti gépjárművekre is érvényes közúti jármű műszaki vizsgabiztosi végzettség (kiegészítő szintű)
- B,C jogosítvány szükséges
- szakmai tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
- alapos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

- Kiemelkedő fizetés megállapodás szerint
- Heti 40 órás munkaviszony

Céginformáció

Több mint 30 éve működő telephelyünk műszaki vizsgabiztost keres 3,5 tonna feletti járművek műszaki vizsgáztatásához Bács-Kiskun megyében, Kiskőrösön.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!

Cégnév: SZAMBA-CONTROL Kft