Műszaki Ügyintéző

Feladatok

  • Tervezett javítási igények fogadása, rögzítése, programozása, műhelydokumentáció előkészítés, elutasított, halasztott igények kezelése.
  • Számlareklamáció felvétele, és Belső reklamáció egyeztetése,
  • Kül- és belföldi járműmentések szervezése, koordinálása.
  • Ajánlatkérés fogadása, rögzítése, egyeztetés szállítóval, ügyféllel.
  • Javítási igény egyeztetése ügyféllel, diszpécserrel.
  • Minőségirányítási folyamatleírás szerinti munkalap kezelés.
  • A munkalapon szereplő munkákhoz kapcsolódó anyagfelhasználás ellenőrzése.
  • Járművek javítás utáni, átadás előtti állapotának ellenőrzése.
  • Előírt javítási dokumentációk ellenőrzése.
  • A rábízott eszközök, mérőberendezések, stb. állapotának ellenőrzése.

Elvárások

  • Középfokú végzettség;
  • Angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű Word, Excel ismeret;
  • Műszaki affinitás;
  • Precizitás, pontosság;
  • Jármű okmányok ismerete

Előnyök

  • Hasonló területen, logisztikában szerzett tapasztalat,
  • Tehergépjármű ismeret,
  • Szerb, Ukrán, Román nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Átlagon felüli jövedelem
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Toborzási bónusz
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Innovatív technológiák és megoldások
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Magas színvonalú szakmai környezet

Cégnév: WABERER S INTERNATIONAL NYRT