Feladatok

  • Olyan műszaki tudással és tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk, aki jártas különböző típusú kamerarendszerek karbantartásában, az esetleges hibák feltárásában, igény esetén telepítésében.
  • A cégünk által üzemeltetett ingatlanokban a kamerarendszerek, tűzjelző berendezések zavartalan működtetésének biztosítása
  • Országos mobilitás

Elvárások

  • Gyengeáramú szerelői tapasztalat és végzettség
  • Műszaki területen szerzett minimum 1-3 éves tapasztalat
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű ismeretek (MS Office)
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • A hatályos jogszabályi és szabványi előírások, munkavédelmi előírások naprakész ismerete

Előnyt jelent

  • Műszaki témákban való jártasság
  • Kamerarendszerekkel kapcsolatos, különböző területeken szerzett szalmai tapasztalat,
  • Új technológiák ismerete
  • Rugalmasság az új műszaki rendszerek megismerésére és alkalmazására
  • A Paradox és Texecom riasztórendszerek ismerete
  • A Seawing és Otic beléptető rendszerek ismerete
  • A Hikvision és Provision kamerarendszerek ismerete
  • A Siemens, Aritech, Notifire és Polon alfa tűzjelző rendszerek ismerete
  • IP alapú hálózatok ismerete és kezelése

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern, jól felszerelt, jó elhelyezkedésű irodai környezet
  • Bruttó bér: 750.000Ft – 800.000 Ft, megegyezés szerint, a jelentkező szakmai tapasztalatai alapján
  • Béren kívüli juttatások
  • Cafetéria, Széchenyi Pihenőkártyára,
  • Utazási költségtérítés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező

Céginformáció

Társaságunk 100 % magyar, állandó tulajdonosokkal rendelkező, több mint 20 éve az építőipar területén működő társaság. A KIVING Kft. fő tevékenységét az állami vagyoni körbe tartozó ingatlanok üzemeltetési feladatainak ellátása képezi. Különböző területek összehangolt munkája hozza számunkra az eredményeket.
Keressük azt a kollégát, aki az alapelveinknek megfelelően, kellő dinamizmussal és szorgalommal képes elvégezni a feladatokat és ezzel hozzájárul Társaságunk további fejlődéséhez és egy kiváló csapat tagjává válhat.

Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes, szakmai önéletrajzát, a bruttó fizetési igény megjelölésével.