Feladatok

  • Az üzemben található gépek, berendezések karbantartási, javítási munkáinak irányítása
  • Az elvégzett javítások átvétele, ellenőrzése, az ehhez kapcsolódó dokumentumok vezetése
  • Külső partnerekkel való együttműködés, árajánlatok kérése, műszaki dokumentációk vezetése
  • Az üzemi dolgozók munkájának koordinálása, támogatása, munkaidő nyilvántartásának vezetése
  • Karbantartási utasítások felülvizsgálata és készítése, az utasításban foglaltak betartásának ellenőrzése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • MS Office csomag felhasználói szintű ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett több éves releváns szakmai tapasztalat

Céginformáció

Cégünk sovány víziszárnyas tenyésztésével és csirke tartással, azok feldolgozásával és kereskedelmével van jelen a magyar és a nemzetközi piacokon. A vállalat vezetésének irányelve a folyamatos fejlesztések, a nemzetközi módszerek és tapasztalatok gyors átvétele, higiéniai kritériumoknak való magas szintű megfelelés.

Ennek a minőségnek a fenntartásához szakképzett és elkötelezett munkatársakra van szükség, ha úgy érzed Te vagy az a személy, akkor jelentkezz!
Cégnév: Tranzit-Food Kft.