Kelet-közép európai innovatív építőanyagokat gyártó társaság, magas műszaki tartalommal rendelkező építőanyagok területére, a nagykereskedelmi szegmens értékesítési csapatába keresi új munkatársát az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI ÉS LOGISZTIKAI ÜGYINTÉZŐ

MI TESZ TÉGED LEENDŐ CSAPATTAGUNKKÁ:

  • Érettségi, szakközépiskolai technikumi végzettség
  • Office programok (Excel, Word, PowerPoint) felhasználói szintű ismerete
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Proaktív, feladatorientált munkavégzés
  • Precizitás, pontosság

ELŐNYKÉNT ÉRTÉKELJÜK:

  • Hasonló területen megszerzett munka tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Online marketing területén szerzett tapasztalat(social media, Tik-Tok,)

FELADATOK:

  • Általános irodai ügyintézés, árajánlatok készítése
  • Pénzügyi adminisztratív feladatok elvégzése, számlák rögzítése, kimutatások készítése Excel-ben,
  • Prezentációk készítése
  • Kapcsolattartás külföldi gyártói partnerrel, valamint hazai kiemelt partnereinkkel
  • Logisztikai feladatok ellátása, fuvarszervezés

AMIT KÍNÁLUNK SZÁMODRA:

  • Folyamatos fejlődés, képzés lehetősége
  • Családias hangulat
  • Rugalmas munkavégzés
  • Teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
  • Versenyképes juttatási csomag: Cafeteria, kedvezményes belföldi nyaralási lehetőség a vállalat üdülőjében

MEGBÍZÓRÓL:

20 éve képviseli hazánkban a szárazépítészeti megoldásokat, melyek egyre nagyobb teret hódítanak a magasépítés minden területén.

Sikeres munkájukat számtalan ikonikus épület mutatja országszerte.

Portfóliójukban a magyar építőanyag piacon egyedülállóan megtalálhatóak a szárazépítészet és szigeteléstechnika termékei egyaránt.

Sikerüket a komplex megoldások adaptálása biztosítja az egyre növekvő versenyben.

Dinamikus, innovatív szemléletű, mégis emberközeli, támogató légkörben dolgoznak.

Feladatközpontú munkaszervezésük mellett figyelnek a munka-magánélet egyensúlyra - családos kollégák támogatása, szakmai profizmus, kiváló munkahelyi körülmények jellemzik csapatukat.

Ha már unod, hogy csak bizonyos részfeladatokkal foglalkozz egy nagy cégnél, komplexebb feladatok érdekelnek, ebben a pozícióban nálunk beleláthatsz és foglalkozhatsz egyszerre számos területtel részletesen.

Csatolt önéletrajzoddal várjuk jelentkezésed a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva, hogy mielőbb csapatunk tagjaként üdvözölhessünk Téged!