Feladatok

  • Gépjárművezetők napi tevékenységének koordinálása, felügyelete
  • Fuvarszervezéssel kapcsolatos ügyintézés, helyettesítés
  • Partnerekkel való kapcsolattartás e-mailen és telefonon
  • Rakodás és a szállítás során felmerült problémák kezelése
  • Nyilvántartások, adatbázisok naprakész, pontos vezetése
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Precíz, megbízható, önálló munkavégzés
  • Célorientált munkavégzés megoldáskeresési fókusszal
  • Hajlandóság váltott munkavégzésre

Előnyt jelent

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Logisztikai/szállítmányozási területen szerzett releváns tapasztalat

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony egy fejlődő magyar vállalatnál
  • Hosszú távú munkalehetőség egy összeszokott csapatban
  • Komplex juttatási csomag (alapbér, cafeteria, munkába járás támogatás)
  • Támogató munkahelyi légkör, modern munkakörülmények
  • Kedvezményes DIEGO vásárlási lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Masszázs

Céginformáció

A DIEGO kereskedelmi hálózat meghatározó szerepet tölt be a laminált padló, vízálló padló, szőnyeg, padlószőnyeg, függöny, tapéta és az ezekhez tartozó kiegészítő termékek kereskedelmi piacán. A DIEGO mára már több mint 100 millió Euro-s forgalmat lebonyolító dinamikusan fejlődő nemzetközi franchise hálózat, mely három országban képviselteti magát - Magyarországon, Romániában és Szlovákiában.

Téged keresünk, ha szeretnél egy vidám, lendületes csapathoz tartozni és részese lenni a közös sikereinknek!
Várjuk jelentkezésedet csapatunkba!

Amennyiben úgy gondolod, Te lennél a megfelelő jelölt a pozícióra, küldd el hozzánk pályázatodat a "Jelentkezem" gomb megnyomását követően.

Cégnév: Diego Rákoskeresztúr